Stylizacja sylwetki Wrocław

Styl to człowiek. To konsekwencja i wierność dokonanym wyborom. To podkreślenie własnego ja swoim wyglądem. To nasza wizytówka – jedyna i niepowtarzalna. Tworzy się go zwykle przez lata, dopasowując elementy zmieniającej się mody do swojej osobowości, temperamentu i figury.

Nie każdy z nas obdarzony został wspaniałą, harmonijną i wyjątkowo proporcjonalną sylwetką, ale każdy ma atuty, które umiejętnie wyeksponowane, odwrócą uwagę otoczenia od drobnych mankamentów.

Stylizacja sylwetki to określenie proporcji, które pozwoli na stworzenie klucza, czyli dobranie odpowiednich krojów, fasonów, długości, detali i dodatków garderoby. Do tego klucza wystarczy dodać swoje wewnętrzne cechy i upodobania a harmonia wnętrza i wizerunku zewnętrznego da nam jedność i styl.

Odpowiednia stylizacja sylwetki to narzędzie które wpłynie na naszą estetykę i wygląd. Dobrze dobrana stylizacja sylwetki nie tylko ukryje nasze mankamenty ale też wpłynie znacząco na spostrzeganie nas wśród innych.

Stylizacja sylwetki w Akademii Stylu  to 2 lub 3 spotkania poświęcone analizie sylwetki, przeglądowi garderoby i wspólnym zakupom.