Szkolenia wizerunkowe dla Firm Wrocław

Właściwy wygląd jest niezbędnym narzędziem i kanonem we współczesnym życiu zawodowym. Ciało to swoisty instrument przekazu naszej osobowości i postawy życiowej. Umiejętne kontrolowanie własnego wizerunku jest atutem w wyznaczaniu pozycji zawodowej oraz relacji z partnerami w biznesie, klientami i współpracownikami. Szkolenia, które Państwu proponuję mają na celu zdobycie wiedzy i umiejętności komponowania indywidualnej garderoby biznesowej zgodniej z charakterem wykonywanej pracy.

Szkolenie obejmuje następujące bloki tematyczne:

  1. Strój jako element budujący profesjonalny wizerunek (pierwsze wrażenie – przygotowanie “pola” do działań biznesowych, style w stroju zawodowym, elegancja i jakość a naturalne atuty i
    osobowość)
  2. Kolorystyka stroju biznesowego  mowa koloru (kolor jako forma energii i nośnik informacji, zestawienia barw i ich przesłanie, kolor w różnych sytuacjach zawodowych)
  3. Sylwetka a fason ubioru (typy sylwetki, podstawowe cięcia i długości, elementy stroju i detale wpływające na ogólny wygląd postaci)
  4. Zadbany wygląd – zasady pielęgnacji
  5. Makijaż dzienny – omówienie sposobu wykonywania i prezentacja.

Szkolenia mogą mieć formę wykładu połączonego z prezentacją lub ćwiczeń indywidualnych. Czas trwania, formę i inne warunki – do uzgodnienia w zależności od potrzeb firmy.

Zapraszam!